Koszyk (0)

ZBILANSOWANE ŻYWIENIE PSA 

STACJONARNE SZKOLENIE W WARSZAWIE 9 GRUDNIA 2023

 

Autorskie szkolenie zawierające podstawowe informacje z żywieniem psa. Dietetyk zwierzęcy przedstawi zagadnienia związane z żywieniem psa od szczenięcia do seniora i wytyczne żywieniowe. Dowiecie się, jakich błędów żywieniowych możecie uniknąć, jakie objawy mogą sugerować nietolerancję pokarmową czy alergię. Poznacie metody oceny sylwetki psa. Również praktycznie dowiecie się, jak czytać etykiety karm i jak je porównywać ze sobą. Szkolenie będzie prowadzone interaktywnie – za pomocą narzędzi, którymi będziecie mogli nauczyć się posługiwać (kalkulatory na www.dietetykzwierzecy24.pl). Prowadzący odpowie na pytania uczestników, jak również będziemy mogli razem przeglądać różne etykiety, aby unikać popełnienia błędów żywieniowych. 

 

DLA KOGO JEST ONO PRZEZNACZONE?

Dla osób szukających wiedzy opartej o teorię i praktykę w zakresie prawidłowego karmienia psa. Szkolenie może być wykorzystywane przez opiekunów psa, ale też osoby zawodowo zajmujące się opieką nad psami lub działające w fundacjach, stowarzyszeniach, etc. Studenci, czy uczniowie mogą również zdobyć wiele cennych informacji opartych na Evidence Based Veterinary Medicine (EBVM).

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA:

 1. Zbilansowane żywienie psa – co oznacza.
 2. Wytyczne żywieniowe – gdzie szukać informacji.
 3. Podstawowe składniki odżywcze.
 4. Zapotrzebowanie energetyczne – jak wyliczać i ile można psu podawać jedzenia.
 5. Ocena sylwetki ciała psa.
 6. Nietolerancje i alergie pokarmowe.
 7. Wpływ nieprawidłowego żywienia na zdrowie psa.
 8. Rodzaje posiłków dla psa – zalety, wady.
 9. Porównywanie karm i ich ocena ze względu na dopasowanie do naszego psa.
 10. Przysmaki i przekąski.
 11. Pytania uczestników.

Łączny czas trwania szkolenia w 3 modułach po 45 minut rozdzielonych przerwami około 3 godzin.


CO OTRZYMASZ:

 • Interaktywne szkolenie z możliwością zadawania pytań dietetykowi

 • Praktyczna wiedza w oparciu o najlepsze praktyki

 • Dostęp do nagrania oraz materiału dodatkowego w postaci pdf

 • Certyfikat ukończenia szkolenia

 

A dodatkowo gratisy:

 • Schemat osiągania przez psa różnych etapów życia

 • Schemat zmiany karmy

 • Schemat liczenia zapotrzebowania energetycznego

 • Schemat liczenia zapotrzebowania na wodę

 • Możliwość zakupu rocznego dostępu do portalu dietetykzwierzecy24.pl z 20% rabatem

 

Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały wymienione powyżej oraz serwis kawowy.

 

Warunkiem realizacji jest zebranie grupy min. 15 osób. W przypadku zebrania większej grupy zostaną ustalone opcjonalne terminy szkolenia, a w przypadku zbyt małej grupy zostanie zaproponowane szkolenie on-line lub dokonamy zwrotu środków. Miejsce prowadzenia szkolenia: Warszawa (lokalizacja zostanie podana po 15 listopada).

 

Zakup w przedsprzedaży – ze szkolenia można zrezygnować ze zwrotem kosztów do 9 listopada. Później istnieje możliwość wykorzystania tej kwoty w inny sposób np. inne szkolenie, uzgodniony z Organizatorem. Przedsprzedaż trwa do 22 października – jednak pula miejsc promocyjnych jest ograniczona i promocja może zakończyć się wcześniej. 

Termin szkolenia: 9 grudnia 2023

Godziny: 11-14

Lokalizacja: Warszawa

 

Osoba prowadząca:

 

Bożena Wróblewska to certyfikowany dietetyk zwierzęcy, behawiorysta, zoopsycholog, hodowca psów zarejestrowany w ZKWP. Jest specjalistą żywienia psów i kotów, przygotowuje diety indywidualne, dobiera karmy gotowe do zwierząt zdrowych i chorych, edukuje w zakresie żywienia psów i kotów właścicieli zwierząt, jak również osoby pracujące na co dzień z tymi zwierzętami i rozpoczynające swoją drogę związaną z dietetyką.  Współpracuje z producentami karm i przysmaków, układa receptury dla masowej produkcji karm. Na co dzień promuje zbilansowane i zdrowe żywienie dla psa i kota. Jest członkinią European Society of Veterinary and Comparative Nutrition.

Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site.