Koszyk (0)

Metody płatności za usługi i produkty w Dietetyk Zwierzecy 24

Za usługi oraz produkty mogą Państwo zapłacić na kilka sposobów.

Przelew

Zapłaty, przelew na numer konta bankowego wskazanego w Serwisie. Jeśli jesteś zainteresowana /zainteresowana fakturą i płatnością na tej podstawie, napisz maila na adres: [email protected]

Przelewy24

Płatność elektroniczna kartą kredytową (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro), BLIK lub przelewem internetowym bankowości elektronicznej za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy 24. W ten sposób możesz również opłacić dostęp do portalu na 1 lub 2 lata (wybierz produkt płatność jednorazowa https://dietetykzwierzecy24.pl/kategoria-produktu/dostep-do-portalu-na-rok-plac-jednorazowo/)

Paypal

Płatność w subskrypcji – płacisz za okres, za który chcesz za pomocą karty kredytowej. Ty decydujesz, kiedy zrezygnować z subskrypcji – nasz serwis nie ma dostępu do danych Twojej karty. Dostawcą usługi jest serwis Paypal.

 

Na wszystkie zamówione Towary/Usługi w Serwisie internetowym Serwis ma możliwość wystawienia faktury VAT.

Klient dokonuje płatności jednorazowej lub opłaty za określony okres subskrypcji. W przypadku subskrypcji Klient w dowolnym momencie może odstąpić od kontynuowania umowy i zrezygnować z subskrypcji. Wówczas będzie mógł korzystać z usługi do zakończenia okresu, który opłacił. W przypadku braku rezygnacji subskrypcja jest przedłużana na kolejne okresy zgodnie ze złożonym pierwotnie zamówieniem w cyklach wybranych przez klienta. W przypadku braku możliwości pobrania należności za kolejne okresy z powodu braku środków na koncie możliwość korzystania z usług zostanie wstrzymana.

 

Skip to content
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.