Poniżej znajdziecie nasz plan edycyjny na kwiecień, maj, czerwiec 2024- Uwaga jest to minimum i zazwyczaj pojawiają się dodatkowe wpisy. Przypominamy również o bazie wiedzy: webinary – szkolenia – zgodnie z planem w tym roku pojawią się jeszcze nowe materiały, jak również zostały udostępnione również inne nowości.

 

 

Treści wpisów/video:

Porównywarka karm – materiały do pobrania – kilka publikacji

Rozpoczniemy budowę bazy dostępnych karm – dostaniecie gotowe informacje o określonych grupach karm – składy oraz składy analityczne i porównanie karm.  Planujemy na początek porównanie karm o obniżonej zawartości tłuszczu, zalecanych w chorobach trzustki czy nerek. Wraz z porównywaniem karm znajdziecie również linki do treści. z zaleceniami w danych jednostkach chorobowych.

Cykl będzie co miesiąc zawierał nowe materiały do pobrania – przewidujemy że będzie to stały cykl dostępny również w kolejnych kwartałach 2024.

 

Podcast – nagranie: Problem nadwagi u psów na bazie doświadczeń

Suplementacja – produkty wspierające kondycję stawów

Węglowodany w diecie psa

Dieta dla psa z chorą trzustką

Książka- poradnik:  Powiem Ci, co włożyć do psiej miski NOWOŚĆ – udostępnimy streszczenie, a także możliwość zakupu w promocyjnych cenach

 

Receptury:

Dla psiego alergika

Dieta zrównoważona o umiarkowanej zawartości białka

Dieta dla psa z chorą trzustką

Dieta dla szczeniaka

Przepis na przysmaki dla psa

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia indywidualnego realizowanego na terenie całej Polski (cena nie uwzględnia kosztu dojazdu): – szkolenie może być dla grupy 2-3 osób. przy większej grupie cena ustalana jest indywidualnie.

Więcej informacji pod linkiem:

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

 

© Bożena Wróblewska